İstanbul Üsküdar Televizyon Tamircisi

Üsküdar Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

İstanbul Üsküdar Televizyon Tamircisi olarak faaliyet gösteren firmamız her marka televizyonlarınızın ve her model televizyonlarınızın bakım, arıza, tamir, onarım işlerinizi itinalı ve garantili olarak yapmaktayız. Bizler işinde tecrübeli teknisyenlerimizle siz sevgili müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Uzman kadro ve tecrübeli personellerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Üsküdar genelinde Televizyon Tamircisi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Televizyon Servisi sizlere en iyi hizmeti sunuyor. TV Tamircisi mi arıyorsunuz. O halde TV Tamirim en iyi seçenek. Pek çok farklı türde TV vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. Her tür TV’yi nasıl tamir edeceğimizi biliyoruz. Bütün televizyon tamir işleri için web sitemizi ziyaret edebilirisiniz.

Üsküdar Televizyon Tamir Hizmeti

Üsküdar LCD, LED ve Plazma onarım ve bakımı alanında uzman personeli ile her marka model LCD, LED ve plazmalara teknik hizmet vermek için elimizden gelen tüm imkanları sizlere sunmaya devam ediyoruz. İnce ekranların Main board kart üzerlerinde bulunan baskı entegre ve işlemcileri yenisiyle değiştiriyoruz. Tüm iller öncü olan teknik servisimiz web sitemiz firma olma özelliği taşımaktadır. TV kullanıcılarının cihazlarının tamiri konusunda hassas oldukları bir hususta sürpriz tamir ücretleridir. Herşeyden önce biz atölyeye alınan bütün ürünler için ortalama maliyet hakkında müşterilerimizi önceden bilgilendiririz. Televizyon Tamir Servisi hizmeti almak isterseniz iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret eder irtibata geçip bilgilerinizi vermeniz yeterlidir, Üsküdar hizmet bölgemize istediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edip en güvenilir ustalarımızla bağlantı kurup sorununuzu çözebilirsiniz.

Üsküdar Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet
İstanbul Üsküdar Televizyon Tamircisi 15

Üsküdar Televizyon Teknik Servisi 

Üsküdar da Firmamız uzman çalışan kadrosuyla siz değerli müşterilerine her gün profesyonel televizyon teknik servisi hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu servisle ürünlerinizi yerinde veyahut ustalarımızın atölyesinde tamirini yapmaktadır. Parça değişimi veya onarımı yapılan ürünlerinize firmamız tarafından güvence sağlanır. Televizyon Tamircisi sizlerin sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Web sayfamızda sizlerin TV arızaları ile ilgili en sık sorduğu sorulara yanıt vermeye çalıştığımız bölümü ziyaretinize açıyoruz. TV neden arızalanır, arıza yapan televizyonumun sorunu ne olabilir, şöyle bir sorun var arıza yapmaması için neler yapabilirim.

En Çok Tercih Edilen Televizyon Markaları

  • Vestel tv
  • Samsung tv
  • Awox tv
  • Lg tv
  • Regal tv
  • Seg tv
  • Sunny tv
  • Philips tv
  • Xiaomi tv
  • Toshiba tv

Ve bunun gibi birçok televizyon tamiri ustası ve servisi web sitemizde mevcuttur.

Üsküdar Televizyon Tamircisine En Çok Sorulan Sorular

Televizyonu kapadıktan sonra bir daha çalışmadı (ışık yanmıyor, ses görüntü yok)

Öncelik, le TV’nizin elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol edin. Ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol edin. Yine de çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir ve bir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

Üsküdar Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet
İstanbul Üsküdar Televizyon Tamircisi 16

Çalışıyor ama herhangi bir yayın alamıyorum (sinyal yok yazısı çıkıyor)

Üsküdar Bu sorun birçok nedenden kaynaklanır ve arıza olasılığı çok düşüktür. Bunun için teknik servise başvurmadan yapmanız gerekenler vardır. Birincisi anten girişinden izliyorsanız anten kablonuzun hem duvar hem de televizyona giriş noktalarını kontrol etmelisiniz. Sorun bundan kaynaklanmıyorsa ayarlar kısmından tekrar yeni kanal arama bölümüne girip tekrar kanalları taratmalısınız. Sorununuz hala devam ediyorsa komşularınızdan aynı sorunu yaşayan olup olmadığını öğreniniz. Çünkü kablo TV kullanıyorsanız merkezden yayın kesilmiş olabilir, bu saydıklarımızın tümünü kontrol ettikten sonra hala yayın alamıyorsanız tüner girişinde bir problem olabilir. Ve servis çağırmanız için bir sebeptir.

Televizyonu açmaya çalıştığımda açılması uzun zaman alıyor (öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor)

Üsküdar Özellikle LCD televizyonlarda görülen sorunlardan bir tanesidir. Her geçen gün açılma süresi biraz daha uzaması. Bu arızanın sebeplerinin başında en sık rastladığımız şey power kontrol ünitesinin çıkış katındaki elektrolitik kondansatörlerin değer kaybetmelerinden ileri gelmesidir. Ve böyle bir durumla karşılaştığınızda size önerimiz cihazınızı daha fazla zorlamadan servisten yardım almanızdır, eğer bu şekilde kullanmaya devam ederseniz ana karta (Main board) zarar verme ihtimali yükselir ve arızanın giderilmesi çok daha maliyetli olabilir.

Lcd, LED televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması)

Cisim çarpmasından etkilenen modeller LCD ve LED lerdir ekranları likid kristal oldukları için çok hassastırlar ve en ufak darbelerde bile kırılır veya çatlar. Plazma ekranlarının önünde ise ekstra bir cam koruyucu mevcuttur ve camın kırılma olasılığı LCD ve ledlerin ekranlarına göre çok daha sağlamdır. Ekranı zarar görmüş cihazı tamir ettirmek çoğu zaman yeni bir televizyonun maliyeti ile aynı hatta dahada yüksek maliyetlere çıkabilmektedir. Bu yüzden bu durumda bir cihazınız var ise atıp yenisini almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu arızanın çözümü için Televizyon Tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet
İstanbul Üsküdar Televizyon Tamircisi 17

Televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık

LCD, LED, tüplü, projeksiyon, plazma tümünde meydana gelebilecek sorunlardan bir tanesidir. Bu arıza LCD lerde meydana geldiğinde t-con kart yada panel yani ekranın kendisinden yapma olasılığı yarı yarıyadır t-con kart arızası ise tamiri mümkündür. Ancak panelden kaynaklanıyorsa maliyeti yüksek olacağından yenisinin alınması daha iyi bir seçim olur. LED modeller içinde yukarıda yazdıklarımız aynen geçerlidir. Tüplülerde ekranın yarısının göstermemesinin sebebi ise vertikal (dikey saptırma) katından kaynaklanmakta olup arızanın çözümü genelde birçok tamir servisleri için basittir.

Projeksiyonlarda mantık olarak tüplülerle aynı prensiple çalışan cihazlardır ve tüplüler için yazdığımız çözümle aynıdır. Plazmalarda ise durum biraz daha farklıdır sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir. Arıza genellikle y-sus adıyla geçen karttan kaynaklanmaktadır. Ve kartın yenisi ile değişmesi ile arızanın çözümüne ulaşılır. Plazmalara bu arızayı verdiren bir diğer kart ise bufer kartıdır. Bu kart genelde iki parçadan oluşur. Biri üst diğeri de alt ve arıza yapan kart yenisi ile değiştirildikten sonra sorun ortadan kalkar. Bu sorunun çözümü için Televizyon Tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor

Eğer bir süre çalışıp kapanıyorsa öncelikle menüden özelikler kısmına girip kapanma saati ayarlarını kontrol etmelisiniz. Eğer açık konumdaysa kapalı konuma getiriniz. Sorun buradan kaynaklanmıyorsa devrelerinden bir tanesi aşırı ısınıyordur. Daha fazla zarar görmemesi için otomatik olarak kendini kapatıyordur. Kısacası böyle bir durumda servis çağırmanız yerinde olacaktır.

Ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu

Müşterilerimiz bizi arayıp böyle bir şikâyette bulunur. Öncelikle LCD, LED mi yoksa plazma TV mi olduğunu sorarız. Nedeni LCD ya da LED ise ekrandan kaynaklanıyordur. Bundan dolayı boşu boşuna servis çağırıp servis ücreti ödememelerini söyleriz. Yok eğer plazma ise ekrandan kaynaklanıyor olabilmesine karşın bufer kartlardan da yapabilme olasılığı yüksektir,. Bu nedenle televizyon tamircisi çağrılması gerekir.

TV ekranında yatay çizgiler var

Ekranda yatay çizgiler meydana gelmesi televizyonunuzun crt yani tüplü modellerden ise vertikal dikey saptırma katından kaynaklanan bir arızadır. Plazma model bir cihaz ise bufer katındandır düşük bir ihtimalde olsa ekrandan da olur. LCD veya LED ise ctrl kartı veya ekranın kendisinden kaynaklanır. Bu tip bir arızanın giderilmesi tüm modellerde ortalama bir tamir maliyeti çıkaracaktır.

Müşteri Yorumları

bayram dalgic
bayram dalgic
Yeni bir ev taşındım internete tv servisi diğe aradım salih ustayı buldum ALLAH ondan razı olsun çok iyi bir iş yaptı sıkıntısız çalışıyor şimdi kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bir adam ayrıca samimi 👍👍🤲
Oktay Bingöl
Oktay Bingöl
Uyducu TV tamircisi Aradım Salih usta buldum çanak anten de sinal sorunu anında sorunu çözdü yüzde yüz tavsiye edilcek bir usta.
Cigdem Kilic
Cigdem Kilic
Merkezi uydu sistemimizde sorun vardı kimse çözmedi ama internete uydu sistemleri diya aradım salih ustayla karşılaştım kimsenin çözemediği sorunu salih usta çözdü tavsiye ederim herkese çok iyi bir usta👍
Remzi Tatar
Remzi Tatar
Televizyonumuzda ses vardı görüntü yoktu internet üzerinde televizyon tamircisi arama yaptım sağ olsun Salih ustayla karşılaştım televizyonun Letleri bozuktu düzgün bir şekilde ledleri değişimini yaptığı işinin ehli işinin hakkını veren bir usta tavsiye olunur.
Sinan Taş
Sinan Taş
uydu servisi diye çağırdım sağ olsun salih usta işinin hakkını veren bir usta uydu antendeki sinyal sorunu kolay bir şekilde çözdü herkese tavsiye ederim
selim dalgıç
selim dalgıç
Uydu servisi TV tamircisi çağırdınız Salih Usta gerçekten İşinin ehli Allah razı olsun dürüst bir esnaf kardeşimiz gerçekten tavsiye olunur
Savaş Akbaş
Savaş Akbaş
Salih abi sağolsun 5 dakika da uydumu yapıp teslim etti
Caner Ongel
Caner Ongel
Televizyon servisi TV'de arıza vardı bir türlü kimse çözemedi ama rastgele internette buldum Salih usta başarılı bir şekilde sorunu çözdü buradan Salih ustaya teşekkür ederim ve gerçekten tavsiye ediyorumi.
emre tek
emre tek
uydu servisi diye çağırdım sorumu düzgün bir şekilde ustaların çözmediği kaç defa usta çağırıp da mağdur oldum ama iyi ki Salih usta ile tanıştım sinyal sorunumu başarılı bir şekilde çözdüm tavsiye ediyorum Salih usta'ya teşekkür ederim tavsiye ediyorum.
Gamze Yildirim
Gamze Yildirim
Salih usta evimize geldi önce evde sorunu tespit edip çatıya da çıkarak oradaki sorunu da tespit etti ve her şekilde sorunu çözdü.Çok yardımcı oldu şuan televizyonumuz çok iyi çalışıyor teşekkür ediyoruz eline sağlık 😌

Similar Posts