Pendik Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Pendik Televizyon Tamircisi Servisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Pendik Televizyon Tamircisi Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız her marka televizyonlarınızın ve her model televizyonlarınızın bakım, arıza, tamir, onarım işlerinizi itinalı ve garantili olarak yapmaktayız. Bizler işinde tecrübeli teknisyenlerimizle siz sevgili müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Uzman kadro ve tecrübeli personellerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Pendik genelinde Televizyon Tamircisi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Pendik Televizyon Servisi sizlere en iyi hizmeti sunuyor. TV Tamircisi mi arıyorsunuz. O halde TV Tamirim en iyi seçenek. Pek çok farklı türde TV vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. Her tür TV’yi nasıl tamir edeceğimizi biliyoruz. Bütün televizyon tamir işleri için web sitemizi ziyaret edebilirisiniz.

Pendik Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Pendik Televizyon Tamir Hizmeti

Pendik LCD, LED ve Plazma onarım ve bakımı alanında uzman personeli ile her marka model LCD, LED ve plazmalara teknik hizmet vermek için elimizden gelen tüm imkanları sizlere sunmaya devam ediyoruz. İnce ekranların Main board kart üzerlerinde bulunan baskı entegre ve işlemcileri yenisiyle değiştiriyoruz. Tüm iller öncü olan teknik servisimiz web sitemiz firma olma özelliği taşımaktadır. TV kullanıcılarının cihazlarının tamiri konusunda hassas oldukları bir hususta sürpriz tamir ücretleridir. Herşeyden önce biz atölyeye alınan bütün ürünler için ortalama maliyet hakkında müşterilerimizi önceden bilgilendiririz. Televizyon Tamir Servisi hizmeti almak isterseniz iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret eder irtibata geçip bilgilerinizi vermeniz yeterlidir, Pendik hizmet bölgemize istediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edip en güvenilir ustalarımızla bağlantı kurup sorununuzu çözebilirsiniz.

Pendik Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Pendik Televizyon Teknik Servisi

Pendik da Firmamız uzman çalışan kadrosuyla siz değerli müşterilerine her gün profesyonel televizyon teknik servisi hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu servisle ürünlerinizi yerinde veyahut ustalarımızın atölyesinde tamirini yapmaktadır. Parça değişimi veya onarımı yapılan ürünlerinize firmamız tarafından güvence sağlanır. Televizyon Tamircisi sizlerin sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Web sayfamızda sizlerin TV arızaları ile ilgili en sık sorduğu sorulara yanıt vermeye çalıştığımız bölümü ziyaretinize açıyoruz. TV neden arızalanır, arıza yapan televizyonumun sorunu ne olabilir, şöyle bir sorun var arıza yapmaması için neler yapabilirim.

En Çok Tercih Edilen Televizyon Markaları

  • Vestel tv
  • Samsung tv
  • Awox tv
  • Lg tv
  • Regal tv
  • Seg tv
  • Sunny tv
  • Philips tv
  • Xiaomi tv
  • Toshiba tv

Ve bunun gibi birçok televizyon tamiri ustası ve servisi web sitemizde mevcuttur.

Pendik Televizyon Tamircisine En Çok Sorulan Sorular

Televizyonu kapadıktan sonra bir daha çalışmadı (ışık yanmıyor, ses görüntü yok)

Pendik Televizyon Tamircisi Öncelik, le TV’nizin elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmelisiniz gerekiyorsa başka bir prizde kontrol edin. Ekranın yanında, arkasında veya altına gizlenmiş bir aç kapa anahtarı olabilir kontrol edin. Yine de çalışmıyor ise cihaz arıza yapmış demektir ve bir teknik servisten yardım isteyebilirsiniz.

Pendik Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Çalışıyor ama herhangi bir yayın alamıyorum (sinyal yok yazısı çıkıyor)

Pendik Televizyon Tamircisi Bu sorun birçok nedenden kaynaklanır ve arıza olasılığı çok düşüktür. Bunun için teknik servise başvurmadan yapmanız gerekenler vardır. Birincisi anten girişinden izliyorsanız anten kablonuzun hem duvar hem de televizyona giriş noktalarını kontrol etmelisiniz. Sorun bundan kaynaklanmıyorsa ayarlar kısmından tekrar yeni kanal arama bölümüne girip tekrar kanalları taratmalısınız. Sorununuz hala devam ediyorsa komşularınızdan aynı sorunu yaşayan olup olmadığını öğreniniz. Çünkü kablo TV kullanıyorsanız merkezden yayın kesilmiş olabilir, bu saydıklarımızın tümünü kontrol ettikten sonra hala yayın alamıyorsanız tüner girişinde bir problem olabilir. Ve servis çağırmanız için bir sebeptir.

Televizyonu açmaya çalıştığımda açılması uzun zaman alıyor (öndeki kırmızı ışık yanıp sönüyor)

Pendik Özellikle LCD televizyonlarda görülen sorunlardan bir tanesidir. Her geçen gün açılma süresi biraz daha uzaması. Bu arızanın sebeplerinin başında en sık rastladığımız şey power kontrol ünitesinin çıkış katındaki elektrolitik kondansatörlerin değer kaybetmelerinden ileri gelmesidir. Ve böyle bir durumla karşılaştığınızda size önerimiz cihazınızı daha fazla zorlamadan servisten yardım almanızdır, eğer bu şekilde kullanmaya devam ederseniz ana karta (Main board) zarar verme ihtimali yükselir ve arızanın giderilmesi çok daha maliyetli olabilir.

Lcd, LED televizyonun ekranına bir cisim çarptı ve ekranda ufak çatlaklar meydana geldi (ekran kırılması)

Pendik Televizyon Tamircisi Cisim çarpmasından etkilenen modeller LCD ve LED lerdir ekranları likid kristal oldukları için çok hassastırlar ve en ufak darbelerde bile kırılır veya çatlar. Plazma ekranlarının önünde ise ekstra bir cam koruyucu mevcuttur ve camın kırılma olasılığı LCD ve ledlerin ekranlarına göre çok daha sağlamdır. Ekranı zarar görmüş cihazı tamir ettirmek çoğu zaman yeni bir televizyonun maliyeti ile aynı hatta dahada yüksek maliyetlere çıkabilmektedir. Bu yüzden bu durumda bir cihazınız var ise atıp yenisini almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu arızanın çözümü için Televizyon Tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Televizyon Tamircisi 30 Dakika Servis Süresi En Yakın Servis Size En Yakın Hizmet

Televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı karanlık

Pendik Televizyon Tamircisi LCD, LED, tüplü, projeksiyon, plazma tümünde meydana gelebilecek sorunlardan bir tanesidir. Bu arıza LCD lerde meydana geldiğinde t-con kart yada panel yani ekranın kendisinden yapma olasılığı yarı yarıyadır t-con kart arızası ise tamiri mümkündür. Ancak panelden kaynaklanıyorsa maliyeti yüksek olacağından yenisinin alınması daha iyi bir seçim olur. LED modeller içinde yukarıda yazdıklarımız aynen geçerlidir. Tüplülerde ekranın yarısının göstermemesinin sebebi ise vertikal (dikey saptırma) katından kaynaklanmakta olup arızanın çözümü genelde birçok tamir servisleri için basittir.

Pendik Televizyon Tamircisi Servisi

Pendik Televizyon Tamircisi Projeksiyonlarda mantık olarak tüplülerle aynı prensiple çalışan cihazlardır ve tüplüler için yazdığımız çözümle aynıdır. Plazmalarda ise durum biraz daha farklıdır sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir. Arıza genellikle y-sus adıyla geçen karttan kaynaklanmaktadır. Ve kartın yenisi ile değişmesi ile arızanın çözümüne ulaşılır. Plazmalara bu arızayı verdiren bir diğer kart ise bufer kartıdır. Bu kart genelde iki parçadan oluşur. Biri üst diğeri de alt ve arıza yapan kart yenisi ile değiştirildikten sonra sorun ortadan kalkar. Bu sorunun çözümü için Televizyon Tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor

Pendik Televizyon Tamircisi Eğer bir süre çalışıp kapanıyorsa öncelikle menüden özelikler kısmına girip kapanma saati ayarlarını kontrol etmelisiniz. Eğer açık konumdaysa kapalı konuma getiriniz. Sorun buradan kaynaklanmıyorsa devrelerinden bir tanesi aşırı ısınıyordur. Daha fazla zarar görmemesi için otomatik olarak kendini kapatıyordur. Kısacası böyle bir durumda servis çağırmanız yerinde olacaktır.

Ekranının bazı yerlerinde yukarıdan aşağıya dik çizgiler oluştu

Pendik Televizyon Tamircisi Müşterilerimiz bizi arayıp böyle bir şikâyette bulunur. Öncelikle LCD, LED mi yoksa plazma TV mi olduğunu sorarız. Nedeni LCD ya da LED ise ekrandan kaynaklanıyordur. Bundan dolayı boşu boşuna servis çağırıp servis ücreti ödememelerini söyleriz. Yok eğer plazma ise ekrandan kaynaklanıyor olabilmesine karşın bufer kartlardan da yapabilme olasılığı yüksektir,. Bu nedenle televizyon tamircisi çağrılması gerekir.

TV ekranında yatay çizgiler var

Pendik Televizyon Tamircisi Ekranda yatay çizgiler meydana gelmesi televizyonunuzun crt yani tüplü modellerden ise vertikal dikey saptırma katından kaynaklanan bir arızadır. Plazma model bir cihaz ise bufer katındandır düşük bir ihtimalde olsa ekrandan da olur. LCD veya LED ise ctrl kartı veya ekranın kendisinden kaynaklanır. Bu tip bir arızanın giderilmesi tüm modelle

Müşteri Yorumları

Mükemmel
58 değerlendirmeler göre.
Mikail Taşdelen
Mikail Taşdelen
Salih usta televizyonumuzun ledini değiştirdi ve aynı gün içinde teslim etti teşekkür ederiz.
Kerem Akcay
Kerem Akcay
Ustamız işinin ehli bir insan daha önce çok usta çağırdık onların gelip çözemediği yada çok fazla iş çıkardığı olayları çok hızlı ve pratik bir şekilde halletti kendisine güvenebilirsiniz işinizi çözeceği hakkında
Yunus Bayram
Yunus Bayram
Beko televizyonun vardı Kendi yetkilisi geldiği halde kurulumu yapamadı uyduda sıkıntı vardı internet üzerinde TV servisi Salih usta'yı buldum sorunu kısa sürede çözdü %100
cihan seferoğlu
cihan seferoğlu
5 dakikada sorun çözüldü teşekkürler
claiN
claiN
Başka uyducunun çözemediği sorunu hemen çözdü aldığı parayı hakeden bi işletme helal olsun
Öznur Seferoğlu
Öznur Seferoğlu
Başka uyducunun çözemediği sorunu 5 dakikada çözdü işini iyi yapıyor tavsiye ederim
Yıldız Işık
Yıldız Işık
Merkezi uydu sistemimizde sorun vardı bir tane usta çağırdık usta yapamadı İnternet'e uydu servisi diye aradım Salih Ustayı buldum Salih Usta geldi sorunu çözdü
Bilal Turan
Bilal Turan
Onva TV marka bir TV aldım kendi ustası yapamadi Salih usta geldi 5 dk da yaptı Saolsun

Similar Posts