TV Tamir Servisi

TV Tamir Servisi ile konusunda uzman yetkili bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Her marka ve model televizyonun arıza tamiri için gerekli tüm donanıma sahip cihazlarımız ile müşterilerimizin her türlü talebine en kısa sürede cevap vermekteyiz. Üstün hizmetimiz kapsamında sorun çıkarmayan kalıcı çözümleri en uygun bütçelerle sunmaktayız. Profesyonel TV tamir servisi ekibimiz ile günün her saati müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik en eski modellerden en yeni teknolojik donanıma sahip her türlü TV modeline çözüm için doğru adrestesiniz. Evlerin, ofislerin, kafelerin ve onlarca farklı mekanın en önemli cihazı olan televizyonlara garantimiz kapsamında servis sunmaktayız.

tv tamir servisi
 

TV tamir servisi hizmetimiz kapsamında cihazlarınıza sunduğumuz her türlü yedek parçanın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamızın politikaları kapsamında her zaman en kaliteli orijinal ürünler kullanmaktayız. Yedek parçaya ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hızlı yedek parça tedariği de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle, müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz VIP kategorisindeki tamir servisi ile müşterilerimizin %100 memnuniyetini almaktayız. Onlarca çalışma kapsamındaki servis, montaj ve bakım hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Televizyon tamiri ve onarımı alanlarında servise ihtiyacınız olması durumunda hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul genelinde en yeni donanıma sahip araçlarımız ve konusunda uzman ekibimiz ile kısa sürede probleminizi çözebilmekteyiz.

servis 1

İstanbul Genelinin Yetkili TV Tamir Servisi

 

Hızlı gelişen ve değişen teknoloji dünyasında, televizyonlar da nasibi almakta ve aynı ölçüde teknolojik donanımları değişmektedir. Her bir teknoloji arızası ustalık isteyen bir iştir. Konusunda uzmanlığı ya da servis yetki belgesine sahip olmayan hiçbir personele cihazınızı emanet etmeyin. Televizyonlar uzun ömürlüdür ve kaliteli bir televizyon senelerce evlerin baş köşelerini süslemektedir. Yetkisiz tamir servisleri yüzünden ek maliyetleri yüklenmek zorunda kalabileceğiniz gibi, yeni bir cihaz bir alabilirsiniz. Bu sebeple yetkili bir servis kanalıyla hizmet almalısınız. Firmamız her türlü yetki ve belgelere sahip olup, ekibini düzenli eğitimler ile geliştirmektedir.

tv tamir servisi 1

Arızanın İhtiyacına Yönelik Çözümler

TV tamir servisi kapsamında önemli olan arızanın ihtiyacı olan çözümleri üretmektir. Her arızaya aynı çözümler çözüm olmamak ile birlikte cihazların model ve markaları bile tamir şeklini değiştirebilmektedir. Merdiven altı servis hizmetlerinde istediğiniz çözümü bulamayacağınız gibi, birden çok tamir hizmetine başvurmak zorunda kalabilmektesiniz.

Her türlü çözüm için doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve gerekli tüm bilgilendirmeyi müşteri hizmetleri ekibimizden alın. Üstelik ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Beş dakikalık kısa bir işlemin ardından ekibimiz çok kısa süre içerisinde kapınızda olacaktır.