]iptv Uyumlu Uydu Alıcısı İptv Nasıl Kullanılır?

iptv Uyumlu Uydu Alıcısı İptv Nasıl Kullanılır?

iptv nasıl kullanılır iptv Ssiptv üzerinden tv uydu ( televizyon ) izleyebilmek için ilk önce bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantı üzerinden alacağınız sinyalleri tv’ye aktarmak için ise iptv destekli kutular veya iptv destekli uydu alıcı receiver alıcıların olması gerekiyor veya smart tv özellikli televizyonlar. Bu kutu ve uydu alıcıları wifi veya kablo bağlantı yani ethernet kablo destekli olmasına dikkat ediniz. Piyasa’da Bulunan ip tv box kutuları mevcuttur. Ayrıca internet ile bağlantı yapabildiğiniz bu kutular ile sosyal ağlar,iptv facebook, youtube gibi sosyal hesaplarınızda gezebilirsiniz.
İptv destekli uydu alıcıları ve iptv destekli modemlerde günümüzde yerini almaktadır. iptc destekli uydu alıcıları kablolu yani ethernet destekli veya kablosuz ağ bağlantılı yani wifi destekli modelleri bulunmaktadır. Size uygun olan kutu veya alıcıları seçebilirsiniz.

iptv uyumlu uydu alıcısı tavsiye 2021

iptv uyumlu uydu alcısı tavsiye En iyi uydu alıcısı modellerini yoğun bir araştırma sonucunda sıraladık. Bu tür cihazlar, sürekli gündemde kalmak ve canlı yayınları takip edebilmek adına kaçınılmaz gereksinimlerdir. Uydu alıcısı tavsiyesi isteyenler için oldukça özel bir rehber derledim.

Televizyonlar çoğu insanın karşısından ayrılmadığı ve en çok kullandığı cihazlardan birisi haline geldi. Onlarca yıldır hayatımızda yer edinen televizyonlar gelişirken birçok özel kanal da hayatımıza girdi. Tabi bu kanalları izlemek için televizyonlar tek başına yeterli olmazken, uydu alıcıları da hayatımıza girdi.

Full HD, İptv, Next, Gold Master 4K Android, Enigma2 gibi çeşitli uydu alıcıları mevcuttur. Aşağıda bu seçeneklere hitap eden en iyi uydu alıcılarını sıraladım. Kullanıcı yorumları iyi ve en çok tercih edilen uydu

İp Tv Nasıl Kurulur?

iptv uydu alıcısı ip tv nasıl kurulur Kutu uydu üzerinde bulunan hdmi kablolar ile tv bağlantısını yapıyoruz bu kabloları genelde altın uçlu kablo olarak hediye bile veriyorlar altın uçlu olmasının nedeni sinyal bağlantılarını daha hızlı iletmesidir. Kutu ile bağlantıları yaptıktan sonra internet bağlantısını da takıyoruz.
iptv sunucu yayını yapan firma veya kişiler ile anlaşarak size kanal listesinin olduğu bir dosya göndereceklerdir. Bunun için internet üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Bu kanal listesi link adreslerinden oluşmaktadır. Bu link adresleri “m3u8” uzantılı link adreslerinden oluşmaktadır.
Şimdi kanal listesinin olduğu link adresleri bir dosya şeklindedir.iptv Bu dosya içinde bulunan TV listesini ücretli olarak alabilir veya ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

iptv satın al

iptv uydu alıcısı Şimdi iptv m3u uzantılı TV listesini iptv kutusuna aktarmanız yeterli olacaktır. Peki, bu dosya iptv nasıl aktarılacak? Bunun için iptv kutusunun bir mac adresi mevcuttur. Bu mac adresi sayesinde senkronize ederek aktarmamız yeterli olacaktır.
Bu mac adresini öğrendikten sonra iptv uydu markasının sitesi üzerinden mac adresini yazıyoruz ve dosya yükle adımlarından bilgisayarımızda bulunan m3u8 dosyalarını yükle dediğimizde kutumuza yükleyerek iptv kurulumu üzerinden bu dosyaları aktarmış oluyoruz. Usb bellek sayesinde bu dosyaları da yükleme imkanı vardır.

SMART TV SS IPTV UYGULAMASINI VE KANAL LISTESINI YUKLEMEK 

Televizyonumuzdan veya ( Android, vestel, Sony, philips vb ) ss iptvyi destekleyen farklı bir cihazdan ssiptv(ss iptv) programı bulup yüklüyoruz. ayrıntılı bilgi için Videomu izleyin

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz HD Uydu Alıcısı Markaları

Next, & NextStar, Goldmaster, Atlanta, Hiremco, Sunny, Jameson, Dreambox, Trident, Neta, Redline, Kawai,Arçelik ,
Showmax, Digiline, Amstrad, Baff, Botech, Yumatu, Tekniksat, Starbox. Türksat, Tivibu, Digitürk, Dsmart
Samsung, Lg, Philips, Sony, Vestel, Sharp, Panasonic, Toshiba, Jvc, Grundıig, Arçelik, Seg, Sunny, 
NextStar, Yumatu, Axen, Jameson, Fınlux, Altus, Saba
Genel Puan: 4.8 (Toplam 4 Oy)

Similar Posts

Bir yanıt yazın