holo fiyatı,holo 2022 fiyat tahmini,#holo,holo,holo coin kya hai,buy holo,holo hot,hot holo,what is holochain,holocoin,holo coin,holoport,holo 100x,holo news,holo 2021,holoforum,holokaçtl,holo yorum,holochain,holo(hot),holo price,holo chain,holo token,holo today,holoanaliz,holo analiz,holo crypto,buy holo hot,#holochain,crypto holo,holochain price update,holotwitter,ön satış coin,holo artar mı,holo hot coin,hot holo coin

Holo Fiyatı USD (SICAK), Grafikler, Büyük Hedefler 2022 Holo nedir?

Holo Fiyatı SICAK Grafikler Büyük Hedefler Holochain, kendine ait veriler, dağıtılmış bir veritabanı ve akran hesap verebilirliği sağlayan kanıtlanmış bir teknoloji karışımı ile blok zincirinin vaatlerini sunar Bazılarının Holo , Holotoken ve hatta Holo Network olarak da adlandırdığı Holochain, bugün bildiğimiz şekliyle blok zincirinin “gelişmiş” bir versiyonu olarak hayal edildi . Bazıları Holo’yu bir altcoin olarak değil, bir alt zincir olarak , yani bildiğimizden temelde farklı bir kripto varlık olarak düşünüyor.

Holo Logosu (SICAK), Cryptoast tarafından

Aslında Holochain, Bitcoin veya Ethereum’dan daha ölçeklenebilir , daha hızlı , daha enerji verimli ve shiba coin çalıştırılması önemli ölçüde daha ucuz olan yeni bir defter türü temelinde çalışır . Ayrıntılara girmek gerekirse, bu, blok zincirine benzer, ancak düğümlerin yalnızca kendilerini doğrudan ilgilendiren verileri tuttuğu ve yalnızca tuttukları verilerin karma değerlerini yayınladığı bir kayıt defteridir . Gerçekleştirilen her işlem için mutlak bir fikir birliği yok, merkezi düğüm yok. Kulağa devrim niteliğinde gelebilir ama aslında bir ağ örgüsüdür.veya bir değer aktarım çözümünün entegre edildiği ağ ağı (HOT belirteçleri).

Projenin birincil amacı, uygulamaların tasarımı ve web barındırma için tamamen merkezi olmayan bir platform olmaktır . Bunu yapmak için Holo , onu Proof of Work veya Proof of Stake kullanan diğer sistemlerden tamamen farklı kılan ” Proof of Service ” adlı bir konsensüs yöntemi kullanır . Holochain blok zincirlere ilginç bir alternatif çünkü klasik blok zincirinde olmayan uygulamalar ve yeni teknolojilerin oluşturulması için özel olarak tasarlandı.

Holo ayrıca merkezi olmayan bir şekilde kalırken nihayetinde internetin yerini almayı hedefliyor . Holo ağında, kişisel verileriniz %100 sizindir ve uygulamalarınızı nasıl çalıştıracağınızı siz seçersiniz. Diğer kişilerin eşler arası (P2P) uygulamalara bağlanmasına yardımcı olmak için bilgi işlem gücünü doğrudan Holoport aracılığıyla paylaşabilirsiniz . İnsanlar barındırdığınız uygulamaları her kullandığında, HOT jetonları kazanırsınız.

Holo ve HOT jetonu nasıl çalışır?

Holo’yu diğer kripto varlıklarla karşılaştırırsak , halihazırda işlevsel bir ürüne sahipken ICO’sunu başlatan yegane projelerden biri olduğunu fark ederiz . Gerçekten de şirket, ağın çalışmasına izin veren bir tür kutu yarattı: Holoport .

İşte nasıl çalıştığı:

 • Öncelikle bu ürünü satın almalısınız .
 • Holoport daha sonra ağa bağlanmalıdır .
 • Farklı konfigürasyonlar arasından istediğinizi seçmeniz gerekecek .
 • Ardından şunları yapabilirsiniz paylaşmak için Holoport ait bilgi işlem kapasitelerini ve dolayısıyla merkezi olmayan uygulamalar için işlem gücü sağlar.
 • Daha sonra yeniden satılabilen veya hizmet satın almak için kullanılabilen Holo Fuel kazanacaksınız .

Holoport kutusu üç farklı modelde mevcuttur :

 • HoloPort Nano: 2GB
 • “Normal” HoloPort: 8GB
 • HoloPort +: 16GB
Farklı HoloPort kutuları

HOT jetonu ve Holo Fuel

Holo ağı şu anda HOT belirteci ile çalışıyor . Ancak, bu belirteç yalnızca her şey kurulurken geçicidir. Bu jeton, bir Holo Fuel’ye sahip olduğunuzu somutlaştırır ve takas yapmanızı sağlar.

Holo Fiyatı Proje tamamen faaliyete geçtiğinde, bu jeton Holo Fuel ile değiştirilecektir . HOT token, bir bakıma blockchain dünyası ile Holo arasındaki geçici bağlantıdır.

Holo Fuel madenciliği yapmak mümkün değildir , çünkü esas olarak Proof of Work yöntemi altında çalışan kripto varlıkları ifade eder. Holo Fuel, birisi bant genişliğini veya depolama alanını paylaşmak gibi bir hizmet sunduğunda verilen bir ödüldür. Bu nedenle belirteçleri tahsis etme yöntemine ” Hizmet Kanıtı ” veya Hizmet Kanıtı adı verilmiştir . Holo Fuel’i ancak insanlara hizmet vererek kazanabileceksiniz .

Bu farklı hizmetleri kullanırken alınan komisyonlar %1’den az olacaktır . Bu maliyet, mevcut merkezi çözümlerin gerektirdiğinden çok daha düşüktür ve kademeli olarak Holoport’un kullanıcılar arasında bir köprü görevi göreceği merkezi olmayan bir internet yaratacaktır.

Holo Fiyatı USD Holochain ICO

Holo, 29 Mart’tan 28 Nisan’a kadar süren ICO’su sırasında 30.202 ETH toplamayı başardı .
133.214.575.156 HOT, kullanıcılar tarafından satın alındı ​​ve ekip bu ekstra miktarın %33’ünü veya dolaşımdaki toplam jeton sayısının %25’ini aldı ve sonuçta 177.619.433.541 HOT olacak.

Takım ve ortaklar

Holo projesinin arkasındaki ana geliştirme ekibi 31 kişiden oluşuyor.

 • Arthur Brock – Kurucu Ortak ve Baş Mimar: Sosyal ağların yapay zekasında uzman ve eski şirketi aracılığıyla yüzden fazla şirket için tasarımcı.
 • Eric Harris-Braun – Kurucu Ortak ve Yönetici Mühendis: Yeni ekonomi alanındaki programlar için altyapı yaratıcısı ve tasarımcısı, MetaCurrency’in kurucu ortağı ve Glass Bead Software’in kurucu ortağı.
 • 29 diğer ekip üyesi. Geliştirme ekibinin diğer üyelerini web sitelerini ziyaret ederek bulabilirsiniz: Holo Core Team .

Ekip, Holo’nunkine benzer ancak mahremiyete odaklanan bir ağ olan Promether ile ortak olmayı başardı. Bu nedenle, her biri kesinlikle diğerinin kusurlarının üstesinden gelebilecektir.

Holo Fiyatı USD (SICAK) nasıl satın alınır?

Holo Fiyatı HOT, birkaç platformda ticaret yapmak için kullanılabilir, ancak bu kripto para birimi için en iyi likiditeden yararlanmak için Binance kullanılması önerilir. Kripto para birimlerine yapılan yatırımlar risklidir

Binance’de HOT satın almak için açıklamalar

 1. Binance’e kaydolun;
 2. Hesabınızı doğrulamak için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız;
 3. Platforma para yatırın;
 4. Market menüsüne tıklayın   ve  sahip olduğunuz fonlara bağlı olarak BTC/HOT veya USDT/HOT çiftini arayın ;
 5. Tek yapmanız gereken, seçtiğiniz miktar için SICAK satın almak;
 6. Tebrikler 🎉 Artık HOT jetonlarına sahipsiniz!

👉 Daha ayrıntılı açıklamalar için Binance değişim eğitimimize bakın

HOT’larınızı nasıl saklayabilirsiniz?

Şu anda Holo jetonlarını saklamanın en güvenli yolu bir donanım cüzdanı kullanmaktır . Bunlar bir USB anahtarı biçimindeki elektronik cüzdanlardır. En iyi bilinen ikisi Ledger Nano S ve TREZOR’dur .

Holo bir ERC-20 jetonu olduğundan (proje tam olarak operasyonel olmadığı sürece), HOT’ları MyEtherWallet (MEW) gibi cüzdanlarda saklamak da mümkündür .

Holo Fiyatı Proje faaliyete geçtiğinde, HOT jetonları Holo Fuel ile değiştirilecektir. Depolama sistemi daha sonra farklı olacaktır. “Cüzdanlar”, “hesaplar” ile değiştirilecektir .

Holoport kutunuzu çalıştırmak için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecektir. Hizmeti bir banka hesabıyla aynı şekilde kullandığınızda , gelen ve giden Holo Fuel’inizin toplamı, hesapta bulunan tutarların miktarını belirleyecektir.

(HOT) ile ilgili derecelendirmeler ve incelemeler

Holo projesini anlamak zor görünebilir , ancak gerçekte diğer kripto para projelerinden çok daha az. Holochain, kripto varlıklarda bulunan belirli kavramları ve özellikle de para transferlerini çalıştırmanın bir yolunu birleştirerek ağ ağları fikrine dayanmaktadır . Nihai hedefi, internetin bir aracı olmadan eşler arası çalışmasını sağlamaktır . Başka  ağ ağları var, birçoğu başarısız oldu, ancak Holochain, uzun vadede hayatta kalmak ve büyümek için yeterli bir kullanıcı tabanı oluşturmasına izin verebilecek tek bir para birimini içeren ilk kişi gibi görünüyor.

Holochain projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Similar Posts