Merkezi Uydu Sistemi istanbul

Merkezi Uydu Sistemi istanbul

Gün geçtikçe televizyon seyretmek ve görsellik için merkezi uydu sistemi istanbul da önem kazanan bir konudur.

Balkonlara çok fazla kurulan uydu antenler sebebiyle görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Çoğu apartman, site ve evler ortak anten sistemleri kurulumu yaptırmaktadır. Bu sayede görüntü kirliliği kalkmakta vede tek bir çanak antenden tüm apartman sakinleri televizyon izleyebilmektedir.

Merkezi Uydu Sistemi Nedir?

Çatıya kurulan çanak anten 2 veya 3 tane olabilir. Çanak anten gelen kablo multiswitch dediğimiz merkezi uydu santraline bağlanır. Daha sonra tüm daireye tek tek dağıtımını yaparız. Daire sayısına göre uydu dağıtımını çoğaltılabilir ve birden çok hat çekebiliriz her bir hatta tek uydu alıcısı bağlanabilir. Kaç tane kablo hattı çekilirse o sayıda receiver bağlayıp farklı televizyonlarda aynı anda izleyebilirsiniz.

Merkezi Dağıtım ve Uydu Anten Sistemleri

  1. Tv/Radyo Dağıtım: Türksat, Hotbird, Astra gibi radyo ve televizyon kanalları tek bir sistemde toplanır. Uydu alıcısından bu kanalları seyredebilirsiniz. Tek bir sistemle tüm alıcılara uydu aktarımı yapabilirsiniz.
  2. Üniversal Dağıtım: Yukarıdaki saydığımız uydulara ek olarak digitürk ve dsmart (şifreli olduğu için abone olmanız gerekir) gibi uydu yayınlarını alabilirsiniz. Local yayınlarda kamera eklenebilir. Giriş kapısı, oyun parkı, oto park gibi yerlerin görüntüsünü dairenizden izleyebilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemi Avantajları;

  • Kullanıma hazır sistemsel altyapı.
  • Uyduda bulunan tüm kanalları izleyebilme imkanı.
  • Yayınları Dijital kalitesinde izlemek.
  • Havadan gelen uydu yayınlarını dahil edebilmek.
  • Balkonlar da çanak anten kirliliği olmaması.
  • Kanal kapasitesini artırabilme.
  • Sistemin kurulumu basit olması.
  • Kaskat bağlantısı ile kullanıcı sayısı artıra bilinir.

Merkezi uydu sistemi; Görüntü kirliliğini engeller, bina sakinlerine tasarruf sağlayacaktır, kablo maliyetini düşünürsek her bir daire için ayrı ayrı kablo ve çanak anten kullanımı gerekmez.

Merkezi Uydu Sistemi Fiyatları

Merkezi Uydu Sistemi istanbul Merkezi uydu sistemi istanbul fiyatları almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Apartman yöneticisi ve sakinleri ortak çanak anten sistemi kurdurun balkonlarınızdaki, çatılardaki çanak anten kirliliğinden kurtulun yerli ve yabancı 3000 üzerinde kanal izleyiniz.

Konusunda uzman kadromuz ile merkezi uydu sistemi istanbul da siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz

uydu anten tv servis tamir hizmeti

Uydu Çanak Anten Fiyatları,Dijital Anten Kurulumu,Sinyal Yok Sorunu,Hd Uydu Anteni Ayarı,Uydu Montajı,Uydu Anten Kurulumu,Uydu Anten Arıza,Uydu Anten Ayarı,Uydu Anten Montaj,Türksat 4A Çanak Anten, Kurulumu,Digitürk Çanak Anten Kurulumu,D-Smart Çanak Anten, Kurulumu,Tivibu Çanak Anten, Kurulumu,Uydu Çanak, Anten Kurulumu,Fiyatları,Delikli Çanak Anten, Frekans, Ayarı Yapan, Servisler,NextStar Çanak Anten Fiyatları,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı